94533

Hakkımızda

RCS Elektronik.A.Ş. Isıtma soğutma kontrol sistemlerinin üretimi ile beraber yenilikçi ürünlerin, ithalatını ve ihracatını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

Sektörün ihtiyaçlarını sürekli analiz ederek ülkemizdeki ve yurt dışı pazarlarındaki talebi karşılamak için çalışmaktayız. Kurucularımız ısıtma ve soğutma sektöründe 30 yılı aşmış, ticari ve teknik birikimlerini bir çatı altında birleştirerek 2018 yılında RCS Elektronik A.Ş yi kurmuştur.

Araştırma, geliştirme, tasarım, imalat aşamaları titizlikle sürdürülüp 2019 Eylül ayında Rcon markalı ilk ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunduk.2020 yılı içerisinde Lexcia markasını da bünyemize katarak ürün çeşitliliğimizi 10 farklı model ile zenginleştirdik.

Şirketimizin kuruluş amacı doğru ürün, doğru fiyat, istenilen kalite bileşenlerini bir araya getirerek müşterilerimize inovatif ürünler sunmaktadır.

Rcs Elektronik A.Ş. olarak sektörde lider firma konumunu hedeflerken, ticaretin tüm etik kurallarına uyarak, ticaret yapmayı ilke edindik.

X